تصاویر پشت زمینه
عینک
عینک | عینک پروفسور: نمایندگی های عینک پروفسور

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

سازمان فروش و لیست نمایندگان عینک پروفسور

 

 

 

دریافت لیست نمایندگان عینک پروفسور

دریافت لیست نمایندگان عینک پروفسور مخصوص موبایل

 

 

 

پروفسور يك عينك نيست ؛ يك احساس است .

احساس اطمينان به محصولي كه حاصل عشق و علم و تجربه است . بيش از 1000 چشم پزشك و بينايي سنج از پروفسور با اطمينان استفاده مي كنند . همه فروشندگان و خريداران با اطمينان اعلام كرده اند كه از داشتن پروفسور احساس بهتري داشته اند.

كمپاني توليد كننده عينك پروفسور به جهت قدرداني از اعتماد و انتخاب ارزشمند شما ، اقدام به اهداي هدايايي از قبيل سكه طلا و خودرو نموده است


پروفسور تنها يك فريم عينك نيست !

 
بلكه يك استاندارد محصول ، فروش و خدمات پس از فروش است .

پروفسور تلاش مي كند منافع همه افراد در زنجيره ارزش كالا را افزايش دهد . در توليد پروفسور از بهترين طراحان دنيا استفاده شده و با استفاده از تركيب طرح هاي ارزشمند قديمي و همچنين خلق طرح هاي جديد و منحصر به فرد  مجموعه اي با بيش از هزار مدل متفاوت و در رنگهاي مختلف جمع آوري  و در اختيار هموطنان ارزشمند ايراني قرار گرفته است .

اطمينان كامل به طراحي و مواد مرغوب استفاده شده در اين عينك و ماشین آلات پیشرفته و کارشناسان زبده و باتجربه باعث شده تا كمپاني توليد كننده ، گارانتي تعويض بدون قيد و شرط به مدت 6 ماه را براي اين محصول در نظر بگيرد كه در هيچ محصولي و هيچ شركتي و هيچ جاي جهان نظير ندارد .

 


نحوه اين قرعه كشي بي نظير است.
عينك پروفسور در يك محدوده زماني مشخص به ازاي هر يكصد نفر مصرف كننده نهايي ، يك ربع سكه بهار آزادي را به جهت تشكر و به قيد قرعه تقديم مي نمايد .
زمان  قرعه کشی خودرو به لطف خدا خرداد ماه 91 می باشد.


درهنگام خريد فریم، يك جلد و يك دستمال رايگان با آرم پروفسور اهدا خواهد شد . خواهشمنديم كه دريافت كارت گارانتي و قرعه كشي را فراموش نفرموده و پس از دريافت كارت قرعه كشي ،در اسرع وقت، كد شركت در قرعه كشي را به سامانه پيام کوتاه پروفسور ارسال فرماييد .

 بیشتر ...